Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşulları

1. Şartlar

www.merlil-tr.com adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı kabul etmektesiniz ve yürürlükteki tüm yerel yasalara göre sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için Merlil’in Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının geçici olarak indirilmesine izin verilir. Bu, mülkiyet devri değil, lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • malzemeleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir kamuya teşhir amacıyla kullanmak;
  • Merlil’in Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılımda tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
  • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet notlarını kaldırmak; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya herhangi bir başka sunucudaki materyalleri “aynalamak”.

Bu, Merlil’in bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda işini sonlandırmasına izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Koşulları , Kullanım Koşulları Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur .

3. Feragatname

Merlil’in Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Merlil, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca Merlil, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği veya bu tür materyaller veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir site ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

Merlil veya tedarikçileri, Merlil’e veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bilgi verilmiş olsa bile, Merlil’in Web Sitesindeki materyallerin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle ortaya çıkacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. böyle bir hasar. Bazı yetki alanları, zımni garantiler üzerindeki sınırlamalara veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Yazım Hataları

Merlil’in Web Sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Merlil, bu Web Sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmeyecektir. Merlil, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Merlil, materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

Merlil, Web Sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin Merlil tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Herhangi bir bağlantılı web sitesinin kullanımı, kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

Merlil, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Uygulanacak Hukuk

Merlil’in Web Sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.